Samsung Galaxy A32 5G A326B 4GB/128GB čierny

Neohodnotené
Značka: Samsung

Samsung Galaxy A32 5G, vnútorná pamäť: 128GB, RAM: 4GB, trieda opotrebenia: A (nový z výkupu) 

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 1099
€180
Samsung Galaxy A32 5G A326B 4GB/128GB čierny
Neohodnotené
Značka: Samsung

Samsung Galaxy A32 5G A326B 4GB/128GB        

Najdostupnejšie 5G nájdete v telefóne Samsung Galaxy A32 5G  

Smartfón pripravený na 5G 

Budúcnosť bude ešte rýchlejšia. Smartfón Samsung Galaxy A32 5G bol vytvorený, aby zvládol všetko, čo pre vás má sieť novej generácie 5G pripravené. Bleskové zdieľanie, sťahovanie i streaming – vychutnajte si inovácie v plnej paráde.  

Smartfón Galaxy A32 5G má displej s nekonečnými možnosťami

Čistý, minimalistický vzhľad, sofistikované dizajnové riešenie a praktické funkcie, ktoré vám vždy prídu vhod. Inteligentný telefón Galaxy A32 5G vás už na prvý pohľad zaujme svojím 6,5-palcovým Infinity-V displejom so širokými možnosťami. Vďaka HD+ technológii si vychutnáte obsah akéhokoľvek formátu v tej najlepšej možnej kvalite.  

Krásne čistý dizajn

Dokonalá súhra dizajnu a najnovšej technológie. Sofistikovane vyriešená integrácia fotoaparátov do tela smartfónu Samsung Galaxy A32 5G vás už na prvý pohľad zaujme svojím čistým a hladkým vyhotovením. Radosť sa pozerať, radosť ho používať.  

So Samsung Galaxy A32 5G fotografujete ako profesionál

Každý záber sa vydarí. S hlavným 48 Mpx fotoaparátom bude každá snímka priezračne jasná a ostrá. Ultraširokouhlým fotoaparátom sa môžete pustiť do fotografovania snových prírodných, či mestských panorám, a pri experimentovaní s hĺbkou záberov vám pomôže Depth fotoaparát. A pre milovníkov detailov skrýva mobilný telefón Samsung Galaxy A32 5G aj makro objektív.  

Objavte novú perspektivu

Odteraz sa na vaše fotografie zmestí oveľa viac. Získajte nevídanú perspektívu s 8 Mpx ultraširokouhlým fotoaparátom so 123° uhlom záberu, ktorý je podobný ako u ľudského oka, takže je schopný pojať snímané objekty v oveľa širšom rozsahu.  

Zhotovujte snímky s umeleckou hodnotou

Vytvárajte portréty s pridanou estetickou hodnotou. Mobilný telefón Samsung Galaxy A32 5G disponuje 2 Mpx Depth fotoaparátom, ktorý vám umožní upravovať hĺbku ostrosti na vašich snímkach len pomocou jednoduchého dotyku. Rozostrené pozadie sa postará o lepšie vyniknutie objektu vášho záujmu a dodá mu umelecký ráz.  

Smartfón Samsung Galaxy A32 5G je vybavený batériou, ktorá vydrží

Nech už budete robiť čokoľvek – natáčať, fotografovať, počúvať hudbu, sledovať filmy cestou z práce, alebo preberať dôležitý projekt v dlhom video hovore, váš inteligentný telefón Galaxy A32 5G bude vždy pripravený vám poslúžiť. Jeho 5 000 mAh batéria vydrží skutočne dlho, a keby sa jej náhodou minula energia, praktické 15 W rýchle nabíjanie jej vráti stratenú silu.  

Maximalizujte výkon

Osemjadrový procesor v kombinácii so 4 GB RAM je zárukou rýchleho a efektívneho výkonu smartfónu Samsung Galaxy A32 5G. Vášnivých hráčov poteší funkcia Game Booster so špecializovaným rozhraním a optimalizáciou batérie, teploty a pamäte telefónu. A svoje fotografické, či video archívy si môžete uložiť na 128 GB interné úložisko, ktoré v prípade potreby ešte rozšírite pomocou 1 TB micro SD karty.  

Telefóny Galaxy chrání Samsung Knox

Aplikácia Samsung Knox je vyvinutá priamo pre telefóny Galaxy, aby dokázali čeliť nielen škodlivým hrozbám, ale najmä chránili vaše citlivé dáta. Platforma je zabudovaná do hardvéru i softvéru zariadenia, takže váš smartfón je chránený už od prvého zapnutia.      

Parametre a špecifikácia  

Konštrukcia

Typ  Dotykový displej

Výška  164,2 mm

Šírka  76,1 mm

Hĺbka  9,1 mm

Hmotnosť  205 g