Samsung Galaxy A15 4/128GB modrý

Neohodnotené
Značka: Samsung
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 1803
€179
Samsung Galaxy A15 4/128GB modrý
Neohodnotené
Značka: Samsung

Rozšír si pohľad so 6,5-palcovým displejom Super AMOLED a zisti, o čo si doteraz prichádzal. Technológia Vision Booster vytvára plynulé, jasné a živé zobrazenie s jasom až 800 nitov, 90 Hz obnovovacou frekvenciou a nízkym vyžarovaním modrého svetla pre ešte väčšie pohodlie tvojich očí.

V pozadí je zobrazená nádherná krajina púšte. V popredí sú zobrazené dve zariadenia Galaxy A15, pričom ľavé zobrazuje obrazovku a pravé zobrazuje zadnú stranu. Krajina sa prekrýva na obrazovku zariadenia na ľavej strane a zobrazuje dva nákladné autá jazdiace do púšte. Vľavo dole je zobrazené logo Eye Care Display.

*Obrázok je simulovaný a slúži len na ilustračné účely. **Veľkosť hlavného displeja je 6,5" v celom obdĺžniku a 6,3" vrátane zaoblených rohov, merané uhlopriečne; skutočná zobrazovacia plocha je menšia kvôli zaobleným rohom a výrezu pre fotoaparát. ***800 nitov pri HBM (režim vysokého jasu).****Displej telefónu Galaxy A15 (SM-A155) získal certifikát Eye Care od spoločnosti SGS na základe schopnosti znižovať škodlivé účinky modrého svetla.

  • V pozadí je zobrazená nádherná krajina púšte. V popredí sú zobrazené dve zariadenia Galaxy A15, pričom ľavé zobrazuje obrazovku a pravé zobrazuje zadnú stranu. Krajina sa prekrýva na obrazovku zariadenia na ľavej strane a zobrazuje dva nákladné autá jazdiace do púšte. Vľavo dole je zobrazené logo Eye Care Display.
   6.5" FHD+ Super AMOLED
 
  • Predná a zadná strana Galaxy A15 sú zobrazené na ukážke jeho štyroch viacerých fotoaparátov vrátane 13 MP predného fotoaparátu, 5 MP ultraširokouhlého fotoaparátu, 50 MP hlavného fotoaparátu a 2 MP makro fotoaparátu.
   50 Mpx hlavný fotoaparát
 
  • Modrý mikročip s bielym stredom zobrazuje v strede text „Octa Core“. Za mikročipom sa zbiehajú lúče svetla v rôznych farbách. Pamäť 4GB/6GB/8GB, úložisko 128GB/256GB.
   Osemjadrový procesor
 
 • Galaxy A15 sa nabíja na 72 % batérie. Text za zariadením znie veľkými písmenami „5 000 mAh“.
  Superrýchle nabíjanie

Vystúp z davu

Navrhnutý priamo pre teba. Smartfón Galaxy A15 sa môže pochváliť elegantným, tenkým profilom, ktorý vytvára ikonický vzhľad vďaka štýlovému zadnému krytu a symetrickému rozloženiu fotoaparátov. Dostupný je vo farebných prevedeniach Blue Black, Blue, Light Blue alebo Yellow.

Zobrazujú sa štyri zariadenia Galaxy A15, pričom na všetkých sú zobrazené ich zadné strany. Farby zariadení sú zľava doprava modrá čierna, modrá, svetlomodrá a žltá.

*Dostupnosť farebných prevedení sa môže líšiť v závislosti od krajiny, regiónu alebo poskytovateľa.

Zachytávaj snímky viacerými fotoaparátmi

 
Predná a zadná strana Galaxy A15 sú zobrazené na ukážke jeho štyroch viacerých fotoaparátov vrátane 13 MP predného fotoaparátu, 5 MP ultraširokouhlého fotoaparátu, 50 MP hlavného fotoaparátu a 2 MP makro fotoaparátu.

Vyber si vhodný objektív i uhol záberu

Ukáž svetu, čo sa v tebe skrýva. Galaxy A15 sa môže pochváliť 50 Mpx hlavným fotoaparátom na zachytenie tvojich majstrovských diel, 5 Mpx ultraširokouhlým objektívom na vytvorenie nádherných panoramatických záberov krajiny či architektúry, 2 Mpx makro objektívom, s ktorým sa môžeš zamerať na jemné detaily a 13 Mpx predným fotoaparátom pre atraktívne selfies.

Je zobrazených päť obrázkov, pričom každý obrázok zvýrazňuje, čo každý fotoaparát dokáže. 50MP hlavný fotoaparát nasnímal nádhernú krajinu rieky tečúcej údolím. Portrét ženy sediacej, meditujúcej v doku pri vodách, oblečenej v čiernom a otočenej dookola, je zobrazený dvakrát, pričom jedna snímka zobrazuje širší uhol, aby zvýraznil 5MP ultraširokouhlý fotoaparát. Detailný záber jedného bieleho kvetu bol nasnímaný 2MP makro fotoaparátom. Selfie dvoch usmievavých žien urobil 13MP predný fotoaparát.

*Obrázok je simulovaný a slúži len na ilustračné účely.

Výkon, na ktorý sa dokážeš spoľahnúť

Špičkový osemjadrový procesor ti prináša maximálny výkon, vďaka ktorému bude každý tvoj deň prebiehať ešte plynulejšie. Štedrá pamäť a bohaté možnosti úložiska ti poskytujú dostatok priestoru pre všetky tvoje fotografie, videá a ďalšie súbory.

Modrý mikročip s bielym stredom zobrazuje v strede text „Octa Core“. Za mikročipom sa zbiehajú lúče svetla v rôznych farbách. Pamäť 4GB/6GB/8GB, úložisko 128GB/256GB.

*Možnosti a dostupnosť pamäte/úložiska sa môžu líšiť v závislosti od krajiny, regiónu alebo operátora. **Dostupná kapacita pamäte/úložiska závisí od predinštalovaného softvéru.

V plnom nasadení s dvojdňovou batériou

Získaj ešte viac času a buď produktívnejší s 5 000 mAh batériou, ktorá vydrží až 2 dni a v prípade potreby ju kedykoľvek môžeš bleskovo nabiť pomocou funkcie superrýchleho nabíjania.

Galaxy A15 sa nabíja na 72 % batérie. Text za zariadením znie veľkými písmenami „5 000 mAh“.

*Skutočné používateľské rozhranie sa môže líšiť. Obrázok je simulovaný a slúži len na ilustračné účely. **Nabíjačka pre super rýchle nabíjanie (25 W) sa predáva samostatne. ***Typická hodnota testovaná treťou stranou v laboratórnych podmienkach. Typická hodnota je uvažovaná priemerná hodnota zohľadňujúca rozdiely v kapacite batérie v jednotlivých vzorkách v súlade s normou IEC 61960. Skutočná uvažovaná hodnota je 4 900 mAh. ****Odhad vytvorený na základe profilu priemerného/typického používateľa. Nezávisle vyhodnotené spoločnosťou UX Connect Research v období od 30. 11. 2023 do 8. 12. 2023 v Spojenom kráľovstve s predbežnými verziami SM-A155 v predvolenom nastavení s použitím sietí Wi-Fi a LTE. Skutočná výdrž batérie sa môže líšiť v závislosti od sieťového prostredia, používaných funkcií a aplikácií, frekvencie hovorov a správ, počtu nabití a mnohých ďalších faktorov.

Samsung Knox Vault môžeš dôverovať

Platforma Samsung Knox Vault s certifikátom EAL5+ je navrhnutá tak, aby chránila tvoje citlivé údaje, ako sú PIN kódy, heslá a vzorce v samostatnom úložisku odolnom voči neoprávnenej manipulácii. Rovnako zabezpečuje ochranu pred softvérovými a hardvérovými hrozbami, ktoré zahŕňajú riziko prepätia, rôznych porúch, vysokých teplôt či lasera.

*EAL: Evaluation Assurance Level (CC, Common Criteria) **Bezpečnostné funkcie alebo hardvérová/softvérová architektúra služby Samsung Knox Vault v smartfónoch Samsung Galaxy série A sa môžu líšiť od funkcií vo vlajkových zariadeniach Samsung Galaxy vrátane smartfónov sérií S, Z, S FE a tabletov série Tab S uvedených na trh od roku 2021. ***Dostupnosť služby Samsung Knox Vault sa môže líšiť v závislosti od modelu zariadenia.

 
Je zobrazený zlatý mikročip, ktorý vyzerá ako zapuzdrené sklo. V strede mikročipu je logo Samsung Knox Vault a červený laserový lúč sa odráža od skleneného krytu.

Udrž si krok s najnovšími technológiami

S ponukou 4 generácií aktualizácií operačného systému a 5-ročnou bezpečnostnou údržbou zostane tvoj Galaxy A15 v plnej sile oveľa dlhšiu dobu.

*Obrázok je simulovaný a slúži len na lustračné účely. **Vyššie uvedené zásady aktualizácie operačného systému a zabezpečenia sa môžu zmeniť.

 
Dva Galaxy A15 vo farbe Blue Black sú vedľa seba. Na obrazovke prvého zariadenia je ikona aktualizácie OS. Na obrazovke druhého zariadenia sa zobrazí ikona rozšíreného nastavenia Knox. Aktualizácie OS až 4-krát, aktualizácie zabezpečenia až 5 rokov.

Odomknutie odtlačkom prsta

S bočným snímačom odtlačkov prstov získaš dvojnásobnú ochranu pred vniknutím cudzej osoby do tvojho telefónu. Funkcia je navrhnutá tak, aby zariadenie reagovalo len na tvoj dotyk.

 
Je zobrazený bočný profil smartfónu Galaxy so zväčšeným a zväčšeným snímačom odtlačkov prstov. Hneď vedľa snímača sa zobrazuje ikona odtlačku prsta a ikona odomknutia s krátkou bodkovanou čiarou medzi nimi.

Dodatočné parametre

Kategória: Samsung
Záruka: 2 roky