Lokátor Samsung Galaxy SmartTag2 biely

Neohodnotené
Značka: Samsung
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 1800
€29,90 –6 % €27,90
Lokátor Samsung Galaxy SmartTag2 biely
Neohodnotené
Značka: Samsung
22e37eb8 e1b8 4900 9cb4 9534abb8ef2c
€29,90 –6 %

Galaxy SmartTag2 stráži vaše cennosti

Uľavte si od starostí a užívajte si pokojnejšie rána bez neustáleho hľadania kľúčov a ďalších nevyhnutností. Lokátor Galaxy SmartTag2 jednoducho pripevníte na batožinu, batoh alebo peňaženku a získate istotu, že všetko dôležité vždy rýchlo nájdete. Galaxy SmartTag2 ponúka spoľahlivú výdrž batérie až 500 dní ak tomu rad rozšírených funkcií, ako Compass View a Search Nearby pre intuitívne a presné vyhľadávanie. Ľahko a na jedno kliknutie tak máte prehľad o všetkých svojich pripojených zariadeniach.

Mimoriadna odolnosť a jednoduchosť

Do minúty máte hotovo - Galaxy SmartTag2 vyniká intuitívnym dizajnom, ktorý umožňuje rýchle pripevnenie a ľahkú prenositeľnosť. Spoľahlivo sa postará o bezpečnosť vašich cenností za silného dažďa alebo pri upustení do vody, a to vďaka stupňu krytia proti vode IP67. Nenápadný prívesok navyše ponúka až o 40% dlhšiu výdrž batérie vďaka úspornému režimu a tak je vzdialený prístup k veciam, na ktorých vám záleží, ešte bezstarostnejší.

Jasný prehľad bez hľadania

Nepamätáte si, kam ste položili peňaženku? Neprehadzujte vankúše z pohovky a radšej si zaregistrujte svoj Galaxy lokátor do služby SmartThings Find. Intuitívne prostredie vám poskytne jednoduchý spôsob, ako rýchlo nájsť veci, ktoré máte radi a vy tak nemusíte strácať čas ich hľadaním.

Galaxy SmartTag2 bude vždy po vašom boku

Všetko, čo chcete mať po ruke, ľahko nájdete pomocou chytrej funkcie Search Nearby. Tá vám poskytne zrozumiteľné inštrukcie a prehľadný režim kompasu - Compass View. Pokiaľ si stále nebudete istí, kde sa hľadaná vec nachádza, tak vám jej nájdenie uľahčí funkcia Ring Your Tag, ktorá spustí zvukovú odozvu.

Lokalizačný čip Galaxy SmartTag2 vás vždy nájde

Galaxy SmartTag2 ponúka jednoduchú možnosť zadania kontaktných informácií pre prípadných nálezcov. Tým sa pri zapnutí režimu Lost zobrazí cez pripojenie NFC (Near Field Communication) vami zanechaná správa, a to na každom smartfóne bez ohľadu na operačný systém.

Technické parametre:

  • rozmery: 28.8 x 52.44 x 8.0 mm
  • váha: 13.75 g
  • výdrž batérie: bežné používanie: 500 dní
  • funkcia Power Saving: 700 dní
  • lokalizačné funkcie: Bluetooth Find, Compass View, AR Find
  • funkcia Lost Mode & NFC
  • akcelerometer
  • vodeodolnosť IP67
  • materiál: plast + kov
  • farba: čierna

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky