Samsung Galaxy A04s A047F 3GB/32GB

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom, expedujume do 1-3 dni (>5 ks)
Kód: 1123
€125
Samsung Galaxy A04s A047F 3GB/32GB
Neohodnotené

Fotografujte ako profesionál s hlavným 50Mpx fotoaparátom a jeho 2Mpx asistentmi. Robte pôsobivé autoportréty predným 5Mpx fotoaparátom a prezerajte si ich na 6,5-palcovom displeji Infinity-V. Technológia HD+ zaručuje dokonalú ostrosť všetkých zachytených okamihov. Vďaka internému úložisku, ktoré možno zväčšiť pomocou karty microSD, sa k nim budete môcť kedykoľvek vrátiť. Bezpečnostná platforma Samsung Knox chráni všetky vaše osobné údaje. Osemjadrový procesor, 3 GB pamäte RAM a vysokokapacitná batéria v elegantnom a minimalistickom balení robia z Galaxy A04s smartfón, ktorý s vami udrží krok.

Minimalizmus s maximálnym komfortom

Estetika, pohodlie a jednoduché používanie sa spájajú v jednom elegantnom balení - Galaxy A04 s veľkým 6,5-palcovým displejom Infinity-V, ktorý vám padne do ruky ako uliaty. Vyberte si zo štyroch módnych farieb - čiernej, zelenej, bielej alebo medenej.

Minimalizmus s maximálnym komfortom

Kúzlo troch fotoaparátov

Hlavný fotoaparát s rozlíšením 50 Mpx zachytí svet okolo vás jasne a ostro, makroobjektív s rozlíšením 2 Mpx znamená, že vám neunikne žiadny čarovný detail, a predný fotoaparát s rozlíšením 5 Mpx vám umožní robiť oslnivé selfie. Vďaka prirodzenému efektu bokeh vynikne každý detail a autoportrét.

Kúzlo troch fotoaparátov

Hĺbka ostrosti pod kontrolou

Robte vysokokvalitné, prirodzené portréty. Jednoduchým dotykom 2Mpx hĺbkového fotoaparátu ľahko doladíte hĺbku ostrosti za objektom.

Hĺbka ostrosti pod kontrolou

Dostatok priestoru na spomienky

Do 32GB internej pamäte sa zmestia všetky zachytené momenty. Aby ste však nemuseli rozmýšľať, ktoré zábery si ponecháte, môžete pamäť rozšíriť až na 1 TB pomocou karty microSD.

Dostatok priestoru na spomienky

Akustika s Dolby Atmos

Zapojte slúchadlá a vychutnajte si bohatý zvuk a jedinečný zážitok z počúvania vďaka technológii Dolby Atmos s 3D priestorovým zvukom.

Akustika s Dolby Atmos

Dátový trezor

Všetky vaše osobné údaje budú chránené pred škodlivým softvérom a inými vonkajšími hrozbami pomocou bezpečnostnej platformy Samsung Knox zabudovanej do hardvéru a softvéru zariadenia. V tlačidle napájania je zabudovaný snímač odtlačkov prstov, takže sa k obsahu telefónu dostanete jedným plynulým pohybom.

Dátový trezor

Dlhá výdrž

Hodiny môžete strieľať, pracovať, sledovať videá, počúvať hudbu alebo hrať hry. Batéria s kapacitou 5000 mAh v kombinácii s moderným používateľským rozhraním, ktoré sa inteligentne prispôsobuje vašim zvykom, vás nikdy nesklame.

Dodatočné parametre

Kategória: Samsung
Záruka: 2 roky