PRIEHĽADNÉ PUZDRO 3MK PRE IPHONE 15 PRO

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 208
€14,90 –40 % €8,90
PRIEHĽADNÉ PUZDRO 3MK PRE IPHONE 15 PRO
Neohodnotené
product 90146
€14,90 –40 %

Priehľadné puzdro – ochrana pred nárazom vďaka absorpcii nárazu.

Nárazu a nárazom odolné
Clear Case dokonale tlmí nárazy vďaka použitiu kvalitného TPU materiálu. Prirodzenou vlastnosťou tohto typu materiálu je proces tmavnutia, ktorý nastáva po dlhšom čase používania. Vysoké vystavenie slnku tento proces urýchľuje.

Chráni pred poškriabaním
Vysokokvalitné polyméry chránia pred poškriabaním. Clear Case predstavuje dokonalú priehľadnú ochranu zadnej aj bočnej strany telefónu.

Bezpečné uchopenie
Vďaka použitiu pružného materiálu Clear Case dokonale priľne k telefónu. Povrchová úprava navyše zabraňuje vykĺznutiu smartfónu z ruky, čo zaisťuje vysoký komfort pri každodennom používaní.

Takmer neviditeľný
Vďaka hrúbke 1,2 mm získate nielen primeranú ochranu, ale aj zachováte originálny vzhľad vášho smartfónu. Zabudnete na jeho existenciu.

Full Access
Clear Case poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým portom a tlačidlám. Navyše to neovplyvňuje fungovanie bezdrôtových technológií, ako je Wi-Fi, NFC alebo bezdrôtové nabíjanie.

Fotografie za každých podmienok
S puzdrom Clear Case sa nemusíte obávať vyčnievajúceho objektívu. Vďaka dodatočnému vystuženiu okolo fotoaparátu sú šošovky vášho objektívu úplne bezpečné.

Dodatočné parametre

Kategória: Apple
Záruka: 2 roky