Pamäťová karta Kingston Canvas Select Plus A1 256GB microSDXC, Class 10, 100MB/s, s adaptérom

Neohodnotené
Značka: Kingston
Dostupnosť Skladom (3 ks)
Kód: 808
€15,90
Pamäťová karta Kingston Canvas Select Plus A1 256GB microSDXC, Class 10, 100MB/s, s adaptérom
Neohodnotené
Značka: Kingston

Pamäťová karta Kingston Canvas Select Plus A1 typu micro SDXC poskytuje kapacitu 256 GB. Pamäťová karta je ideálnym riešením pre rozšírenie kapacity úložiska v chytrých zariadeniach, ako sú mobilné telefóny a tablety. Vďaka rýchlosti čítania až 100 MB / s je vhodná aj pre fotoaparáty a prenosné vidokamery. Zvýšená rýchlosť čítania dát umožňuje robiť videozáznamy vo Full HD rozlíšení.

Súčasťou balenia je adaptér microSD na SD/SDXC.

Extrémna odolnosť

S pamäťovou kartou Canvas Select Plus A1 sa nemusíte obávať ani nepredvídateľných situáciách. Karta je navrhnutá tak, aby odolala účinkom röntgenového žiarenia, vibráciám, vysokým aj nízkym teplotám v rozsahu -25 ° C až 85 ° C za prevádzky a tiež je odolná vode podľa špecifikácie štandardu IPX7.

Užite si solídnu rýchlosť

Vďaka príslušnosti k rýchlostnej triede Class 10 a podpore špecifikácie UHS-I je karta schopná zabezpečiť rýchlosť čítania až 100 MB / s. Karte tak nerobí problém napr. záznam videa vo vysokom rozlíšení Full HD. Znalosť minimálnej rýchlosti prenosu je dôležitý najmä pre výber karty pre nahrávanie videa, ale aj pre rýchle fotografovanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Pamäťové karty
Záruka: 2 roky