Cubot Tablet KingKong 16 GB/256 GB čierny

Neohodnotené
Značka: Cubot
Dostupnosť Skladom, expedujume do 1-3 dni (2 ks)
Kód: 1519
€219
Cubot Tablet KingKong 16 GB/256 GB čierny
Neohodnotené
Značka: Cubot

Tablet CUBOT Tab 20 a Tab KingKong sa stane parťákom a pomôže vám hravo zvládnuť rôzne úlohy. Umožní vám surfovať na internete, robiť fotografie a videá, ale aj využívať praktické aplikácie či sa baviť hraním hier. Tablet je vybavený 10,1" displejom, ktorý je použiteľný na pracovné a študijné účely. Zamilujú si ho taktiež fanúšikovia hier či milovníci filmov. O bezproblémový chod systému sa stará 8-jadrový procesor MT8788A. Operačná pamäť má kapacitu 16 GB. Pre súbory, fotky aj videá je k dispozícii 256GB interná pamäť. Táto pamäť umožní fotografovanie a hranie hier bez obmedzenia. Dostatočné množstvo energie poskytuje batéria s kapacitou 10600 mAh. Iste vás poteší jeho konektorová výbava USB-C. Ponúkaný tablet zvládne náročné situácie bežného života vďaka svojej vodoodolnosti. Má ochranu na úrovni stupňa krytia IP68 a IP69K.

Tablet Cubot Tab King Kong 16 GB/256 GB čierny ...
Tablet Cubot Tab King Kong 16 GB/256 GB čierny ...

Hlavné prednosti tabletu Cubot Tab King Kong 16 GB/256 GB čierny

 • Vychutnajte si audiovizuálny obsah s tabletom Cubot
 • Na hladké fungovanie systému dbá 8-jadrový procesor
 • Operačná pamäť disponuje kapacitou 16 GB
 • Tablet je vybavený 10,1" displejom
 • Poteší vás konektorová výbava USB-C
 • Odolný voči vode
 • Jeho ochrana je na úrovni stupňa krytia IP68 a IP69K
 • Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu je 16 Mpx
 • Tabletu Cubot zaisťuje energiu batéria, ktorá má kapacitu 10600 mAh
 • Vydrží bez problému pracovať viac ako sedem hodín
 • Prácu s grafikou, hranie hier či používanie náročných grafických aplikácií uľahčuje grafický čip Mali-G72 MP3
 • Internú pamäť je možné rozšíriť pomocou pamäťovej karty typu MicroSD a TF Card vo veľkosti 1024 GB
 • Bezdrôtové spojenie s vašimi blízkymi zariadi WiFi, Bluetooth, GPS a A-GPS
 • Tablet ponúka slot pre hlavnú Nano SIM a vedľajšiu Nano SIM kartu
 • Prístup k internetovým stránkam, posielanie e-mailov, multimediálny obsah, aplikácie a mnoho ďalšieho vám zaistia rýchle 4G/LTE a 3G mobilné siete
 • Tablet je kompatibilný s funkciou OTG
Tablet Cubot Tab King Kong 16 GB/256 GB čierny ...

Môžete robiť fotografie kedykoľvek a kdekoľvek

Výbava na fotenie v tablete obsahuje 16Mpx zadný fotoaparát a 8Mpx selfie fotoaparát. S tabletom Cubot natočíte videá v maximálnom rozlíšení 1920 × 1080 (Full HD). Pri fotografovaní alebo natáčaní videí za horších svetelných podmienok vám pomôže prisvetľovacia dióda. Túto funkciu uplatníte predovšetkým pri fotení večerných scenérií alebo na získanie dobre osvetleného portrétu. Iste oceníte dostatočné rozlíšenie fotografií.

Na batériu tabletu sa môžete spoľahnúť

Tabletu Cubot dodáva šťavu batéria s kapacitou 10600 mAh, ktorá zabezpečí fungovanie na dobu dlhšiu ako sedem hodín. Na prácu s grafikou, hranie hier či náročné grafické aplikácie je v tablete grafický čip Mali-G72 MP3, ktorý disponuje potrebným výkonom na spracovanie multimediálneho obsahu.

Tablet Cubot Tab King Kong 16 GB/256 GB čierny ...
Tablet Cubot Tab King Kong 16 GB/256 GB čierny ...

Tablet Cubot má solídnu pamäť

Primárne funkcie a operácie tabletu Cubot má na starosti operačný systém Google Android vo verzii Android 13. Android je známy svojou otvorenosťou a širokou škálou dostupných programov a aplikácií. Operačná pamäť tabletu ponúka veľkosť 16 GB, ktorá zvládne aj 3D hry a virtuálnu realitu. Fotografie, videá a ďalšie súbory sa uložia do vnútornej pamäte s veľkosťou 256 GB, ktorá je optimálnou voľbou pre používateľov s vysokými požiadavkami a pomôže vám s ukladaním aj veľmi objemných dát a aplikácií. Pokiaľ pre vás pamäť tabletu napriek tomu nebude dostatočná, môžete ju rozšíriť pomocou pamäťovej karty typu MicroSD a TF Card vo veľkosti až 1024 GB.

Tablet Cubot disponuje širokou škálou komunikačných možností

Bezdrôtové spojenie s vašimi blízkymi zariadi WiFi, Bluetooth, GPS a A-GPS. Tablet s funkciou WiFi vám poskytne pripojenie k bezdrôtovým internetovým sieťam, čo znamená rýchly prístup na internet na miestach s dostupným signálom. Bluetooth technológia umožňuje bezdrôtové spojenie s rôznymi bezdrôtovými zariadeniami, čo uľahčuje komunikáciu a zdieľanie dát aj bez potreby kábla. A-GPS je inovatívny systém na stanovenie polohy, ktorý kombinuje satelitné signály s dátami z mobilných sietí. Táto funkcia bude užitočná najmä v prípadoch, keď je signál z družíc slabší alebo prerušovaný. Do tabletu vložíte hlavnú Nano SIM a vedľajšiu Nano SIM kartu. Prístup k internetu, posielanie a prijímanie e-mailov, multimediálny obsah, aplikácie a mnoho ďalšieho vám sprístupnia rýchle 4G/LTE a 3G mobilné siete, s ktorými sa sťahovanie veľkých súborov, sledovanie streamovaného obsahu a vybavovanie videohovorov stane plne plynulým a bez problémov.

Tablet Cubot Tab King Kong 16 GB/256 GB čierny ...
Tablet Cubot Tab King Kong 16 GB/256 GB čierny ...

Funkcie, ktoré sa hodia

Užívajte si život naplno s tabletom Cubot. Tablet podporuje funkciu OTG, čo znamená, že ho možno využívať na pripojenie ďalších periférií, napríklad myši, klávesnice alebo USB diskov. Hodiť sa bude praktický senzor, konkrétne pohybový senzor a gyroskop, ktorý poskytuje interakciu s okolím. Tablet je vybavený gyroskopom, ktorý rozpozná polohu zariadenia a automaticky otočí obrazovku na optimálny používateľský zážitok.

Konektory:

USB-C

Senzory:

pohybový senzor a gyroskop

Obsah balenia:

nabíjačka (adaptér s káblom)

Rozmery:

251,2 × 170,2 × 15,6 mm (v × š × h)

 

Dodatočné parametre

Kategória: Cubot
Záruka: 2 roky